VeeamYedekleme

Veeam Hakkında

Bir Elite VMware Technology Alliance ortağı olan Veeam Software, sanal altyapı yönetimi ve veri korumaya yönelik yenilikçi ürünler geliştirmektedir. Müşteriler Veeam ile maliyetlerini azaltabilir, riskleri en aza indirebilir ve sanallaştırmanın tüm vaatlerini gerçekleştirebilir.

Veeam, ana merkezi Baar, İsviçre'de bulunan ve Kuzey Amerika Columbus'da, ABD Ohio'da, Paris Fransa'da EMEA merkezi ve Sidney NSW Avustralya'da APAC merkezleri bulunan uluslararası bir şirkettir. Veeam dünya çapında 45.000'den fazla müşteriye ulaşmaktadır. Şirketin ücretsiz FastSCP™ aracının 150.000'i aşkın VMware uzmanı tarafından kullanılması, onu VMware yönetimine yardımcı olmak üzere en yaygın olarak kullanılan araç haline getirmektedir.

Şirket 2006 yılında daha önce Windows Server yönetim çözümleriyle bilinen Aelita Yazılımının ardındaki ekip tarafından kurulmuştur. Veeam 2008 yılında nworks'ü satın alarak VMware ile Microsoft ve HP'nin kurumsal yönetim sistemleri arasındaki boşluğu kapatan çözümler edinmiştir.

Veeam, pazardaki varlığını ve dünya çapındaki ortaklık ağını hızla büyütmektedir ve BT profesyonellerinin VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V sanal altyapılarını daha iyi yönetebilmeleri için yeni ve pratik çözümler sunmaya devam edecektir.

 •  

  Sanallaştırma

 •  

  Storage

 •  

  Antivirüs

 •  

  İşletim

 •  

  Yedekleme

Bizi Takip Edin